راهنمای سفارشات

  • خانه
  • /
  • راهنمای سفارشات

گروه شرکت های آرنا پترو گاز محصولات قابل عرضه خود را در پنج گروه اصلی مواد پلیمری ، مواد شیمیایی ، مواد نفتی و پتروشیمی ، کودهای کشاورزی و مواد معدنی دسته بندی کرده است.

همراهان گرامی برای ثبت درخواست خود ابتدا باید از طریق ناحیه کاربری با ثبت ایمیل و رمز دلخواه خود در سایت ثبت نام کنند. سپس در صورت شناخت و آشنایی کامل با هر گروه و محصولات و گرید های زیر مجموعه آن میتوانند از قسمت محصولات در منو درخواست سفارش خود را ثبت نمایند. همچنین برای سفارش محصول یا گرید مورد نظر خود میتوانند از عکس زیر به عنوان راهنما دسترسی سریع به محصول وگرید مورد نظر خود استفاده کنند.

پس از ثبت درخواست سفارش کارشناسان فروش درخواست مورد نظر را بررسی کرده و با مشتری مربوطه جهت اعلام قیمت و شرایط تحویل تماس خواهند گرفت.

همچنین علاوه بر سایت همراهان گرامی میتوانند از طریق ربات تلگرامی شرکت آرنا پتروگاز به آدرس https://t.me/arenapetrogas_bot جهت ثبت درخواست و مشاهده آنالیز محصولات و همچنین ارتباط آنلاین با شرکت اقدام نمایند.

🔵 آبی : این محصولات در انبار موجود می باشد و حداکثر ظرف ۲۴ ساعت از زمان ثبت درخواست ، ارتباط با مشتری برقرار شده و پیشنهاد قیمت و شرایط تحویل اعلام خواهد شد.

🔴 قرمز : این محصولات در حال حاضر در انبار موجود نمی باشد. کارشناسان فروش ان شرکت حداکثر ظرف ۷۲ ساعت از زمان ثبت درخواست نسبت به برقراری ارتباط با مشتری و اعلام قیمت و شرایط تحویل اقدام خواهند نمود .