01
فروردین

نمایندگی انحصاری فروش پتروشیمی پارس کیمیا کلر

در حال حاضر شرکت “پتروشیمی پارس کیمیا کلر تنها تولید کننده محصولات کلر آلکالی شامل سودپرک، آب ژاول، کلر مایع، اسید کلریدریک و کلسیم کلراید با ظرفیت 400 هزار تن درسال و با سرمایه گذاری بخش خصوصی واقع دراستان خوزستان شهرستان شوشتر می باشد.

مراحل ابتدایی ساخت این مجتمع در سال 1388 آغاز شده و هم اکنون با بهره گیری از مدرنترین تکنولوژی روز دنیا و نیروهای متخصص داخلی به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر محصولات فوق الذکر؛ آماده همکاری با مشتریان و شرکت های محترم می باشد. این شرکت بر آن است تا با تلاش خستگی نا پذیر و تکیه بر توانمندی های فنی، لجستیکی، دسترسی به منابع و بازارهای مصرف و نیز موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد خود موجبات رضایت مشتریان و پاسخگویی به نیازهای گوناگون کشور و منطقه را فراهم نماید.

از ویژگی های قابل توجه این شرکت و محصولات آن می توان به خط تولید و کیفیت مورد تایید استاندارهای بین المللی، قیمت مناسب و رقابتی با محصولات مشابه؛ ناوگان حمل و نقل مخصوص، فاصله 200 متری با خط راه آهن، خدمات پشتیبانی از زمان سفارش گذاری تا تحویل محصول و ……. اشاره کرد.

در همین راستا شرکت “آرنـا پتـــرو گـاز” با سابقه ای درخشان در امر تامین و فروش محصولات صنعتی، شیمیایی و پتروشیمیایی به عنوان نماینده رسمی و انحصاری، مسئولیت فروش محصولات پتروشیمی پارس کیمیا کلر را در بازارهای داخلی و بین اللملی پذیرفته است.